Stárnutí

Facebookrss

Stárnutí je výplodem tohoto systému. Systému, který vašemu světu vládne. Navíc je ještě umě využit k vašemu týrání. Týráte stářím sami sebe a také se jím týráte navzájem.
Utvrzujete se v myšlence na něj každý den a každý rok. Předstíráte však, že jste s jeho existencí smířeni.
Ale pokud by to tak opravdu bylo, mohli byste se ke svým starým chovat tak, jak se chováte?
Ne, teď nemluvíme o rodině, to je věc jiná, ale o starých lidech obecně.
Vyhýbáte se jim, vyhýbáte se jim, berete je jako méněcenné.
Není divu, připomínají vám to, co si myslíte, že vás čeká! Bojíte se stáří a tak šetříte, abyste se na daný věk připravili, abyste ze své práce něco měli. Abyste se vyhnuli tomu, co tolik nechcete, abyste si to alespoň zpříjemnili.
Stáří je všudypřítomné! Straší vás a utvrzuje vás v tom, že je nevyhnutelné.
Uvědomte si, že stáří je výtvorem systému, ve kterém žijete. Vše, čemu věříte je jen konstrukce bytostí, které k vám nikdy necítili lásku. Vše tu bylo vytvořeno tak, abyste strádali. Ale vy už si to ani neuvědomujete!
Jedinou možnou cestou je se proti tomu postavit.
Nemluvíme teď o zoufalém boji, ve kterém není zastání. Nehovoříme o nákladných operacích a zázračných drahých krémech, které vám mají zajistit to, po čem tolik toužíte. Protože i to je součástí systému. Jde o slepou uličku, kterou vymyslel.
Nabízíme vám cestu, která nezná podobných slepých zákoutí. Naše cesta je přímá, ač není z nejsnadnějších. Však pokud pochopíte její podstatu, snadnou se stane.
Věřte v nás a Boha. Uvěřte, že nejste sami. Uvěřte, že svět, ve kterém žijete, je iluze a vězeňská cela. Že sedíte připoutáni v jeskyni zády k pravé podstatě Boha, Universa a reality tak, jak to napsal jeden z filozofů .
Uvěřte, že je možné se osvobodit.
Když dané prohlédnete, ke všemu co vás obklopuje, budete přistupovat jako ke lži, budete moci společně s námi vytvořit lepší, opravdový svět. Svět, ve kterém je Bůh.
Bůh, který nesoudí, hluboce miluje a v jeho světě není bolesti ani strachu!

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *