O kráse lidského těla

Facebookrss

Milovaní, vaše těla jsou chrámy nejsvětější, chrámy pro vaše duše. Vy je ale stále hodnotíte a přezkušujete.

Hodnotíte jejich krásu a podřizujete je tomu, co si myslíte, že krásné je. Tomu, co někdo krásným určil.

Jsou vám diktována pravidla, o kterých nepochybujete a ani trochu se před nimi nepozastavujete. Jste s nimi naprosto srozuměni a ani trochu proti nim neprotestujete.

Necháte si diktovat módním průmyslem, ale i pouze jen tím, co se za krásné považuje a co ne. Často si pak ani neuvědomujete, jak moc si protiřečíte. Jak absurdní vaše požadavky na krásu jsou a že by něco podobného nemělo hrát žádnou roli.

Dané se stalo účinnou zbraní, takže netrápíte jenom sami sebe, ale i sebe navzájem. Závidíte si a pak si ubližujete. Váš vzhled, hlavně pak u žen, se stal dokonalou zbraní systému a vy se nad tím ani trochu nepozastavujete.

Cožpak nevidíte, jak se ničíte? Nějakou podobu vašeho těla vyžaduje módní průmysl a obchody s oblečením, jinou zase vaši partneři. Jeden tvrdí, že se mu líbí to a druhý zase ono. Každý si vystaví jinou filozofii a jiný náhled na krásu, ale poslední slovo má vždy systém.

Toužíte po fyzické kráse a dokonalosti a nevidíte, jak se tím ničíte, protože pokaždé jde stejně jen o zástupný program na dosažení šťastného života. Ale toho jak víte, lze dosáhnout zcela jinými cestami, než o jakých vás od narození přesvědčují. Vaše ne systému, může přetvářet světy.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *