Jak přichází smrt?

Facebookrss

Jak smrt přichází? Ptáte se, kdy udeří. O tom, že jde o pouhou iluzi jsme už mluvili. Pokud ale zatím jiné cesty není, pak se smrtí musíte počítat.

Způsobů jak odejít je několik. Ač si to mnozí myslí, datum smrti není určeno, a to nikým. Zemřít se dá například tak, že se k tomu duše rozhodne, již na planetě a v daném životě vydržet nemůže. Je to prosté a velice časté. Jde tedy o způsob sebevraždy. Dá se říci, že je způsobena systémem. Vědomou sebevraždu je sem třeba také počítat. Zde často hlasitěji než duše mysl hovoří. Jde o zcela vědomý odchod ze světa.

Na přirozené smrti dané věkem pak není co řešit. Vše je jasné, co je staré, umírá.

Tragická smrt násilná, smrt náhlá a nečekaná, smrt, která se nedá nijak ovlivnit, smrt zbytečná, jak vy říkáte, je výplodem systému. Je vytvořena mnoha okolnostmi, které do sebe zapadnou, avšak je ovlivněna zvenčí, tak jako vy sami, tak jako vše, na co jste zvyklí. Není tu klíč, podle kterého se dá k danému přistoupit a ano i v některém případě může jít znovu o způsob sebevraždy. Ale většinou jde o pouhé rozhodnutí za účelem ještě většího teroru, strachu, bolesti a nedůvěry.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *