Jak poznat pravdu

Facebookrss

Jak poznat pravdu mezi lží a jak lež odhalit, aby nesoužila vaše životy? Jak žít pravé a odpojit se tím od systému, který nezná než zkreslení a překrucování pravého?

Vy zapomněli jste se ptát sebe, svých srdcí, co žít chcete a co ne. Vy musíte vzít vše, co znáte a položit dané na váhu Boží.

Nahlédněte sami do sebe a ptejte se, co je vašemu srdci blízké a co ne. Udělejte to tak se vším. Však především s tím, co by vás ani nenapadlo. S tím, co považujete za nevyvratitelné a zcela normální a přirozené.

Však systém hovoří jasně a hlasitě. Každé jeho slovo se snaží přehlušit volání pravdy a vašich srdcí. Vy musíte ustát dané, ustát si pravdu před celým světem. Zkuste vše, co znáte vzít a odhodit.

Rada, milovaní, vše, co vám kdy způsobilo trápení, vše kvůli čemu sebe trýzníte je lží a iluzí, kterou žít dál nemusíte. Systém čerpá z vaší bolesti a z vašich strachů.

Často vás trápí existenční problémy a na ty se snad ohlížíte nejčastěji. Říkáte, že pracovat musíte, že musíte dělat i to, co nechcete. Pusťte vše a ničeho se neobávejte. Když uvěříte, že vše se správně poskládá, že je tu Bůh, veliká moc a síla, která vám naslouchá a ochotně se o vás postará, není se čeho bát. Nikdo není odsouzen k ničemu.

Jak vše ulehčit? Vyčistěte sebe po temné moci každé ráno těmito slovy:

AVE  DEUS

AVE  JESUS

AVE  ARCHANGELUS

LUSTRA  IMORTA

AKA  VARTA

LUTEIRA  PORTA

AMEN

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *