Archandělé o prezidentských kandidátech

Facebookrss

Hannig:

Veselý chlapík ale na prezidenta se nehodí.

 

Topolánek:

Připraven vládnout, připraven k boji. Dokonat to, co prozatím chybělo mu, k čemu neměl příležitost. Na rady nikoho ptát se nebude. Vlastně toho má s minulým prezidentem hodně společného.

 

Hilšer:

Snaha připodobnit zemi západu, pokrokem, mládím. Nabízí, co zatím zde ještě nebylo, ovšem jde jen o pokus omyl. Taková taktika vyjít nemusí. Otěže neudrží.

 

Zeman:

Prázdné ruce již jen nastavuje. Boj nevděčný vysál jeho život. Ta vlna odporu a nenávisti, co dopadne na jeho hlavu, pokud bude znovu zvolen, ho jistě zahubí docela.

 

Horáček:

Ukazuje politikům zač je toho loket. Tváří se, že stojí mimo systém, ale systém sám jej stvořil.

 

Drahoš:

Sází na svou životní dráhu, na svou kultivovanost, ale ta se hodí pro umělce, akademika a ne pro prezidenta. Pak jen loutka držená v zajetí svých mantinelů a očekávání druhých.

 

Hynek:

Ať drží se svého. Tato cesta pro něj není.

 

Fišer:

Autoritu nevzbudí, chce navázat na muže prvního, ale to ve špatném světě se ocitl. Je třeba svádět boj, ne mluvit o starých tradicích.

Zeman tuto cestu započal a nikomu se nezamlouvá.

Kulhánek:

Zda by za vás dokázal bojovat, ukázalo by se až časem, časem, kterého je pomálu. Je pravda, že nikdo z vás nepochopil, že boj je hlavní. Hezké vystupování a logistika bitvu nevyhrají a nikoho neochrání.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *