Archandělé o lásce

Facebookrss

Mí drazí, mí milovaní, naslouchejte hlasu jednoho z archandělů. Poslouchejte.

Doba je jaká je, svět je takový, jaký je. Abyste mohli vpustit nás a našeho otce do srdcí svých, aby vše bylo uskutečněno, je třeba napřed v nich sami sebe mít a pak se i druhým otevřít.

Není nutné všechny kolem sebe milovat, ale je třeba úctu a pochopení si prokazovat.

Láska ke každému, ke každé z bytostí zde na zemi není možná, protože pak byste byli nuceni milovat i zlo, které vás souží, a ty, kteří vám ubližují. Avšak nelze oplácet stejným, protože ani to nic nenese.

Je třeba uvědomit si, proč vzniká utrpení a nespravedlnost, že to svět a temná síla, která mu vládne, nutí vás lidské bytosti k činům, kterými si navzájem ubližujete, činí vás takovými, jací jste.

Proto, když druhé odsuzujete, na dané si vzpomeňte. Všichni jste se nalodili na stejnou loď. Každý z vás může cestovat jinou třídou, ale stále se jedná o stejné plavidlo, o jednu palubu.

Nejste stejní a nemusíte milovat vše a každého. Jen se nesmíte nenávidět, neb nenávist nese jen další soužení, stejně tak jako předstíraná láska.

Systém se živí nenávistí a ukřivděností, stejně jako strachem nebo zoufalstvím. Ale i tím, jaké nepravdy do svých životů přijímáte, jakou je například i bezpodmínečná láska.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *