Archanděl Natanael o suchu a horku dnešních dnů

Facebookrss

Mí drazí, mí milovaní, já Natanael zdravím vás. Naslouchejte dobře. Vše je v rukou vašich. Nejvíce moci v těchto dnech držíte v rukou právě vy sami.

I to jen nejsamozřejmější, nejpřirozenější, jako je například roční období a počasí je pouhou iluzí. Veliké teplo, veliká zima, to vše, co vás od rána do noci obklopuje, není ani trochu vaší součástí. Prohlédněte, prosím vás. Nemusíte přijímat nic, co nechcete, nic, před co vás postavili, aby vám ukázali, že jiné cesty není. Můžete věřit a nemusíte, ale já vás přesto prosím, uvěřte.

Postavte se na odpor, bojujte. Vždyť jen v područí žijete. Nic z toho, co je vám předkládáno, není samozřejmostí. Je s vámi jen zahráváno. Jste drženi jako otroci, kteří jsou však přesvědčováni o tom, že ve svobodnějším světě žít ani nemůžete. Není tomu tak.

Otec nic z daného nestvořil Nesmrtelnost původně nepatřila jen bytostem lidem podobným, ale i zvířatům a rostlinám, proto nikdy neexistovala roční období, výkyvy teplot, jakýkoliv koloběh. Prosím, jen uvěřte. I to se může změnit.

Teď veliká vedra bez deště zasáhla vás. Není na tom nic, co byste měli přijímat, s čím byste se smířit měli. Jste všichni na jedné lodi. My natahujeme se k vám, ale stále nedosáhneme tak, jak bychom chtěli.

Vše nakonec pomine a přijde změna, ale nenechte se tím zmást, prosím.  Nemusíte stále chodit v kruzích a vše přijímat. Jen tak můžeme společně zvítězit.

Každý z vás může ovládnout moc Boží a změnit i zdánlivě neměnné a nezměnitelné, přirozené, každý. Jedinou cestou k tomu je v našich slovech prozření a ze systému vystoupení. Uvědomění si, že vše, co vás obklopuje, je pouhou iluzí. Žádné zaříkávání, žádná energie, na kterou čekáte, vám zcela nemohou pomoci, když vy ve starém a známém žít budete. Pak budete jen přežívat ze dne na den v tom samém světe beze změny. Beze změny odkázáni na slova druhých, která navíc nejsou pravdivá.

Můžete zde dožít, nějak to vše přežít a pak odejít, tak jako generace a generace před vámi, anebo můžete vše změnit a povstat, připojit se k nám. Vše, co potřebujete znát, je v našich slovech, v Boží náruči. Když můžete bez pochybností věřit jiným slovům, jiným filozofickým teoriím, realitě, ve které žijete, zkuste stejně tak věřit i nám.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *