Archanděl Natanael o roce 2017

Facebookrss

Mí drazí, mí milovaní, já Natanael zdravím vás.

Toužím rozšířit naše řady a věřím, vím, že tento rok je pro toto příhodný.

V tomto roce se mnohé změní pro ty, kteří se od systému odvrátí, pro ty, kteří řeknou své konečné ne starým pořádkům.

Naše náruč je otevřená. Naše náruč na vás čeká. Již dosti bylo strádání, již dosti bylo nepochopení, již dosti bylo úskalí.

Vězte však, že dané stále platí, že je třeba síly spojit, protože jen společně můžeme zvítězit. Nedá se vyčkávat do nekonečna, nedá se stále hledět stejným směrem.

Je třeba si vzít, co vám patří a bojovat za naše řady. To vše mějte na paměti. Nic se neděje samo, kdyby tomu tak bylo, dávno byste nestrádali.

Mohou být jen příhodnější okamžiky, nové cesty, nové způsoby, slibnější než všechny ostatní.

Bez boje se ale zvítězit nedá. Toho si buďte vědomi. Kdo se s mečem v ruce postaví, zvítězí, protože to temnota neočekává, že někdo vytrvá.

A proto prosím vytrvejte, brána se otvírá.

 

Toto jsou posilující slova pro ty, kdo nám touží stát po boku:

 

AKVARTO  VOKENO

ISORTO  IMORTO

SEJURTA  ARKA

         AMEN

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

1 komentář na “Archanděl Natanael o roce 2017”

  1. co to tady píšete za voloviny? Co když to bude někdo číst a uvěří tomu?
    Jaký bez boje se nedá zvítězit? přestaňte burcovat lidi! Boje nemají nic společného s božím záměrem. Než aby jste tady psali tyto voloviny, to si radši usekněte ruce.
    Viz následujíci:

    POSELSTVÍ ARCHANDĚLA NATANAELA :
    Drazí bratři a sestry svět1a, při čtení těchto slov si uvědomte, že jste všichni dělníci svět1a a strážci matky Země. Nyní nastal čas procitnout a pozvednout pochodeň, která osvět1í vaši cestu k nanebevzetí. Velcí archandělé vesmírné nepodmíněné lásky ukotvili na vaší planetě velmi mocné energie, a tak postupně pozvedají vaše vědomí na vyšší frekvenci. Dovolte těmto očistným paprskům, aby se vlévaly do vašich těl a proměňovaly vaše buňky v rozvíjející se atomy Kristova svět1a. Pohleďte na sebe, jak jste zahaleni do nádherných fialových, vínově červených a zlatých barev .Uvědomte si, že vás tyto mocné vibrace posilují a že z vašeho těla a celé planety odplavují nečistoty . Od dnešního dne budete bytostmi ČISTÉ A NEPODMÍNĚNÉ LÁSKY. Budete si pamatovat, že toto byla jediná vlastnost, kterou jste přinesli na tuto planetu od svého Stvořitele, a že právě tento osvícený dar se svým souhlasem sdílíte se všemi živými tvory . Pouhým vyzařováním této nepodmíněné lásky zvýšíte světelné vibrace na této zeměkouli, celá Země velmi brzy vstoupí do nového rozměru a projeví se zlatý věk Vodnáře. Uvědomte si, že se stáváte neomezenými bytostmi, které mohou splnit každý cíl ,který si předsevzaly. Já, Natanael, rozpínám doširoka svá křídla, abych vám dával uzdravení, moudrost a zážitek Boží přítomnosti. Já jsem archanděl, jež připravuje kosmický zrod, který bude proveden archandělem Sandalfonem. Boží světlo, jež skrze mne přichází, má vysokou frekvenci a je pevně svázáno. Je nutná velká touha po Otci- Matce- Bohu, abyste se se mnou dostali do kontaktu. Přivádím vás na pravou cestu osvícení a otevírám vás novým možnostem Ducha a srdce. Já jsem téměř cílem. Moje požehnání všemu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *