Šamun, správce prapůvodního genomu lidstva, hovoří o naší roli v rámci celého Universa

Facebookrss

Nechte mne promluvit a vyslyšte můj hlas. Já jsem Šamun, Šamun prvotní, Šamun nesmrtelný. Jsem strážcem starého a pravého. Ve mně je veškeré vědění ukryto. Vědění a vědomí toho, jak tento svět vypadat před svým pádem. Já spatřil soumrak toho, co vy si nepamatujete, avšak stále to v sobě máte. Jde jen o to, to probudit.

Jsem strážcem prapůvodního genomu bytostí, které na této planetě před lidstvem žily. Ony byly Bohu podobné, podílely se na jeho moci.

Prosím, co já vám chci povědět je to, o čem vy možná již slyšeli jste. Na vás tolik záleží, na vás. Vy nejste jediní, kdo trpí bolestí zde na Zemi. S vámi celý Vesmír skomírá. S bolestí na vás hledí. Vaše moc je nezměrná.

Vaše moc je naší mocí. Když ji objevíte, můžete ji vložit do rukou našich a pak společně se všemu postavíme a vše změníme.

Prosím, neberte nás na lehkou váhu. Nečtěte slova naše jen tak bez odezvy. Toto vše je důležité, je důležité se probudit a projevit. Začít žít tak, jak říkáme, o to prosím já, o to prosí celý vesmír, sám Bůh. Na vás závisí podoba a existence celého Universa.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *