Reinkarnace

Facebookrss

To, co reinkarnací nazýváte je starý a propracovaný systém.

Jde o spojení vaší planety se zbytkem Universa.

Systém, který na vaší planetě vládne, přitahuje některé duše více než ostatní. Většina z vás se na planetu vrací stále dokola, protože je s ní energeticky spojená. Tyto duše k planetě patří, protože nemohou jinak, než se sem stále vracet.

Je třeba vědět, že jde o duše, které zažily pád starého systému, pád starého řádu, který zde fungoval a tvořil v souladu s Bohem, patřil do jeho království.

Když se však na vaší planetě usídlila temnota, některé duše unikly, aby se staly bytostmi v jiných světech, které je přijaly a nabídly jim svou domovinu za vlastní. Některé zase odešly a ukryly se v útrobách Země. Ty pak nazýváte Agharťany.

Další ale zůstaly otroky nového řádu a systému.

Universum neví, co je smrt nebo stáří. Však to se změnilo, když začala tvořit temnota. To ona přinesla smrt a stárnutí na tuto planetu.

Proto také vzniknul koloběh, který je nazýván reinkarnací.

Do tohoto procesu jsou zahrnuty nejen duše, které k planetě patří, ale i další, které přichází z jiných světů, aby nabídli své služby Bohu a dobrovolně sestupovaly do smrtelných těl zde na Zemi.

Musíte vědět, že ač je vaše duše svázána s planetou či ne, vždy se vracíte s nadšením a tedy i dobrovolně. Duše bez těla, když pohlédne na Boha a na věčnou krásu a lásku jeho, necítí bolest ani strach, nepochybuje, chce jen sloužit světlu. Vše je v okamžiku vyrovnáno, vše je jasné. A pak se vrátíte na planetu a překážky nevnímáte. Až později se zaleknete, když pravou tvář systému zahlédnete a Bohu se vzdálíte.

Proto ani není podstatné, zda si své osudy vybíráte, či ne, protože před bohem a vidinou služby nejsvětější vám všechny přijdou krásné a snadné.

Nenecháte si to ničím vymluvit.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *